| anonim_4396 a întrebat:

am auzit multe despre saruturi si marea mea curiozitate este pana la urma un baiat cum ii place sa fie sarutat? Am auzit multe discutii pe tema ca o anumita persoana nu stie sa sarute sau chestii de genul. Fundita

1 răspuns:
| RIze1KDE1LuNA a răspuns:

Sarutul nu e ceva sofisticat.
Sarutul poate fi simplu sau frantuzesclaughing
simplu e doar un pupic si la sarutul
frantuzesc va atingeti si libutele
putinhappy
Poti sa il si personalizezi putin..il mai musti usor de buza dupa de il saruti..sau altceva.
Chestia cum ca cinvea nu stie sa sarute e o aiureala..nu s-a nascut nimeni invatat, cunostintele le dobandesti pe parcursul vietii.
Si oricui ii e frica de cum o sa decurga "primul sau" *sarut *exament *interviu pentru job etc!