| SweetLittleAngel a întrebat:

Hei TPU am o mare problema... sa va povestesc cum vine
toata vara asta mi-am petrecuto la bunica mea acolo este un baiat super dragut de care imi place de circa 2 ani... am auzit multe zvonuri cum ca si el ma place dar nu am crezut. Ei bine el imi facea avansuri de mai mult timp fara ca eu sa-l bag in seama ( a incercat sa ma sarute de 2 ori) Intr-o seara undeva pe la ora 9 cand eram la un loc unde ne intalneam multi copii a venit si el. Un baiat era cu masina si cu cheile in contact iar eu si o prietena am sarit repede repejor in masina ca cine suntem noi rolling on the floor eu m-am asezat in fata, ea la volan. Atunci baiatul de care imi place mie a intrat peste mine in masina si m-a luat in brate dar chiar in acel moment prietena mea a pornit masina. Proprietarul s-a infuriat si ne-a scos din masina iar eu fiin foarte speriata(iar el profitand de sperietura pe care am tras-o) m-a luat in brate.Eu in urmatoarea zi trebuia sa vin inapoi in Cluj si atunci mi-a spus stai sa-ti dau o amintire si m-a sarutat. Prima data nu am raspuns dar apoi l-am sarutat eu pe el. M-ai bine de o jumatate de ora am stat imbratisati tot sarutandu-ne (erau saruturi franch) Apoi m-a dus pana acasa si m-a sarutat din nou. A doua zi cu vreo ora inainte sa plec m-a chemat la un camin parasit din acel sat unde ne-am sarutat din nou si tot acolo m-a muscat de gat exact ca un vampir apoi mi-a facut o ventuza ( petru cei ce nu stiu mi-a inivnetit pielea). Mi s-a parut foarte frumos si romantic m-ai ales ca imi placea de el. Am continuat sa tinem legatura doar vreo 2 zile dupa asta, iar nu de mult am auzit ca el s-a sarutat cu cea mai buna prietena a mea de-acolo. Pe de-o parte simt ca-l iubesc dar pe cealalta simt ca-l urasc atat de tare pentru tot ce a facut! Dati-mi un sfat sau ajutati-ma sa fac ceva... nu am mai fost in situatii de genul acesta multumesc anticipat :*

Răspuns Câştigător
| KeepCalmThinkDiffrent a răspuns:

Bună!
Tu ţi-ai fi dorit o relaţie serioasă de la el, dar după cum se vede el avea altceva în cap.
Lasă-l în pace si vezi-ţi de treabă happy
O zi bună!

11 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Mda, tipul zboara din floare in floare. Nu-l interesezi nici tu in mod special, nici prietena aia a ta.

| OoBunnyoO a răspuns:

Sfatul meu ar fi sa uiti de el. Daca ar fi vrut o relatie serioasa nu s-ar fi dus la prietena ta.

| Danysan a răspuns:

Nu stie tipu ce e aia o relatie -Tu nu vezi ca el inca se gandeste la ventuze, Vampiri case parasite si Twilight!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca varsta ai?

| SweetLittleAngel explică (pentru anonim_4396):

14 ani. de ce?

| anonim_4396 a răspuns (pentru SweetLittleAngel):

Multi inainte, mai lasa sa treaca vreo doi ani de zile si pe urma gandeste-te la iubire

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cati 12 ani ai? rolling on the floor

| BlueViP a răspuns:

Te-ai gandit ca ce ai auzit poate fi eronat? In caz contrar, atunci baiatul acesta a vrut doar o aventura, daca pot sa spun asa. Nu-i poti cere mai mult daca el nu vrea mai mult. Cel mai bine e sa nu il mai bagi in seama, sau sa continuati o relatie de prietenie.

| BlakeLively a răspuns:

*petrecut-o, mai, french, mai.

Te pot ajuta explicandu-ti cand se pune cratima si cand nu.
Oricum, revenind la problema ta, baiatul a profitat de tine, observand ca esti usuratica, iar cand s-a plictisit s-a dus la alta.

| Capriciu a răspuns:

Pai nu stiu ce sa iti spun in primul rind trebuie sa fii sigura ca asa si este ca s-a sarutat cu prietena ta si daca asa a fost atunci nu are rost sa te mai gindesti la el, dar daca nu iubestel in continuare.Pa!

| CarolineArina a răspuns:

Uh..telenovela,ce mai laughing.