| TheJoker1 a întrebat:

Am avut azi o asa numita bataie de strada si mau prins gabori bagamias eu ceva in gura la aia si am primit 5 mil amenda si dracu ala cu care m-am batut nu a trebuit sa plateasca nimic pentru ca dracu ala de gabor care mi-a dat amenda era unchisu si eu am filmarea de la un prieten cand eu il bateam pe ala si cand gaboru nu ia luat nici un ban. Ce ziceti sa ma duc oare la statiunea gaborilor(politia) sa le arat ca dracu ala nu ia luat nici un ban! Si app pentru copii aia mici gabor=politai pentru aia care nu stiu

Răspuns Câştigător
| Esperança a răspuns:

Cel mai corect e sa te duci la politie cu filmarea si sa vezi ce si cum se rezolva.Bafta si las-o mai moale cu bataiawinking

1 răspuns:
| Catalion a răspuns:

De ce nu... Du-te. Ce ai de pierdut daca te duci?