| Laura927 a întrebat:

am citit mai devreme intr-un anunt online cum ca " femeile cu fundul mai mare sunt mai inteligente".
Ce parere aveti voi despre acest articol?
Mai bine intreb ce parere aveti despre oamenii care publica articole de genul?
Ps.nu stiu in ce categorie intra intrebarea mea,daca voi stiti o puteti muta, multumesc!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,da,e adevarat ca femeile cu fundul mai mare sunt mai inteligente. Mai ales daca sunt blonde, acolo, in fund le cade toata mintea. Logic.