| Bogatasul a întrebat:

Buna tpu.Am copiat la un test si o colega m-a vazut si in pauza mi-a zis ca m-a vazut si mi-e frica sa nu ma spuna lu doamna.Ce sa ii zic colegei ca sa nu ma spuna?

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Decât să copiezi, mai bine înveți.
Îți ceri scuze colegei!
Pa, pa.

9 răspunsuri:
| valentingb a răspuns:

Dupa ce iti ceri scuze si ea sare cu gura mai tare si afla toata clasa, profesoara va vrea sa iti puna 1. Asa ca invata totul foarte bine, ca sa ii spui fara nicio grija profesoarei ca ii poti dovedi ca ai invatat, sa te asculte.

| suffarstar a răspuns:

Ii spui ca o scoti la suc daca nu te da in gat.laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pune-te cu burta pe carte si cind intreaba profesoara, ii arati ca stii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spune.i sa nu te parasca si ca nu vei mai face. doar sa tina minte ca trebuie sa fiti o clasa unita si sa nu va parati. astfel ea cand va avea nevoie de ajutor nici tu nu o vei juta daca ea face faze din astea. si in plus nu e problema ei de ceea ce faci tu.

| e1xtz a răspuns:

Pai daca daca esti BOGATAS cum spuilaughingo mituiesti si tu..scoate-o la un cico.ii iei ceva cadou..si asa te ajuta si altadata..hehe.happycopiii astia

| Alexander121 a răspuns:

Serios?laughing
de ce iti este frica..stay chill nu ii da atentie nu te va spune

| pioneeraudio a răspuns:

Spune-i ca nu vede bine laughing

| Mastershot96 a răspuns:

Simplu nu o bagi in seama, daca ar zice asta inseamna ca nu e cu adevarat colega, de asemena poti nega e cuvantul tau contra cuvantului ei, presupun ca esti inca in scoala generala stai linistit nu o sa se intample nimic

| Stefania211298 a răspuns:

O santajezi...ii spui ca o parasti si tu cu o boacana pe care a facut-o...