| Magdalena234 a întrebat:

Buna TPU.
Am de invatat la romana, istorie, matematica si biologie.
Ce sa fac sa invat la toate? Am mult.La fiecare dau test.Ce ma fac? Maine e testul.
Nu vreau raspunsuri gen"Nu inveti daca stai pe net"
Am intrat doar sa pun intrebarea.
Dau funda pentru raspunsul care m-a ajutat

6 răspunsuri:
| Lorena7712 a răspuns:

(Facepalm)
Fata mei si invata! Nu mai sta toata ziua pe facebook. Pui niste intrebari stupide! " Cum sa invat " straight face Cu mintea! Numai ca poate tie iti lipseste!
(Facepalm).

| PreaDulcePreaFin a răspuns (pentru Lorena7712):

Cineva e aroganta aici laughing

| Daydream a răspuns:

Invata intai la materia la care esti cea mai nesigura! Si incearca sa inveti ideile principale pe care sa le dezvolti si la mate invata modelele/formulele de exercitii/probleme, dar mai intai invata la materia la care crezi ca ai probleme sau la care te descurci cel mai putin!
Succes!

| Robert_Iriminescu_1996 a răspuns:

Invata cate putin din toate asa o sa ai o idee cum sa faci bine la test