| anonimadinAlba a întrebat:

Buna tpu...Am fost aseara la un majorat unde nu cunosteam pe absolut nimeni, nici pe sarbatorita macar deoarece parintii ei i-au invitat pe ai mei acolo. Pe la ora 12, dupa tort, ai mei au vrut sa plece, dar pentru ca pana atunci incepusem sa ma simt foarte bine si sa-mi fac curaj sa dansez cu ajutorul alcoolului, n-am vrut sa mai plec si cumva am ajuns sa raman acolo singura intre straini. Pe la 1 toti erau morți si dormeau pe banci, atmosfera era cam gata si eu oricum nu mai vorbeam cu nimeni. Toata noaptea am ajuns sa stau relativ singura pe telefon si uneori sa mai dansez... atata tot ca un tip de acolo avea grija de mine sa nu-mi fie frig si ma mai chema sa dansez, dar in rest nimic, nu vorbeam.
Am ajuns sa vin la 5 acasa desi n-am mai facut nimic interesant, iar acum ca m-am trezit ma simt aiurea rau de tot. Cum pot sa-mi schimb starea?

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

~ma simt aiurea rau de tot. Cum pot sa-mi schimb starea?~

n-o schimbi, trece de la sine

| 09Daniel20Botezan70Psihologie70Psihiatrie90 a răspuns:

Salut! Te pot ajuta eu. happy

| 09Daniel20Botezan70Psihologie70Psihiatrie90 a răspuns:

sad Și părerea mea personală, este că nu trebuie să te mai duci la astfel de petreceri. sad Nu meriți ce ți s-a întâmplat și cum ai fost tratată, iar acum ești cuprinsă de indignare. sad Ce poți să faci, este să înveți din greșeli și să îți selectezi prietenii cu atenție și să nu petreci timp decât în compania celor care au nevoie de tine. big grin Sper că te-am putut ajuta. Sănătate! happy