| Crisssu_8288 a întrebat:

Am fost cu un baiat aproape 1 an si acum ne-am certat. adica eu l-am inselat cu altul. si el mi-a zis sa ne despartim cu toate ca ii pare rau. eu tin mult la el si el la fel. cum sa fac sa ne impacam? :X

plzz helpp. funditsaaaa

Răspuns Câştigător
| mariaaaaaaaaaa a răspuns:

Asta chiar nu stiu din moment ce l-ai inselat. spune-i ca iti pare ffffff rau pentru ce s-a intamplat, ca ai fost fraiera, ca i-ai facut rau, ca ti-ai dat seama cat de mult il iubesti si ca vrei din tot sufletul sa va impacati.il rogi sa te ierte si ii promiti ca nu il vei mai insela niciodata.
funda? plsss?

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca l-ai inselat si el si-a dat seama de asta nu mai are rost sa te rogi de el pentru ca si-a pìerdut total increderea in tine asa ca data viitoare mai bine nu iti faci prieten pentru ca ai sa inseli din nou.

Răspuns utilizator avertizat