| sieberz a întrebat:

Buna TPU happy
Am inceput sa tin dieta Dukan si sunt in Croaziera. Cred ca am facut o mica greseala. Simtind nevoia de ceva dulce, am luat un indulcitor dietetic Diamant si am gustat doar o pastiluta, una mica. Fara sa-mi dau seama sa citesc pe eticheta. Acolo scrie ca acest indulcitor contine zaharina, si noi nu avem voie zahar...Cat de mult am gresit? Ce pot face in cazul acesta? Sa continui? Va dauna?
Astept raspunsi happy
Multumesc anticipat :*
Funda love struck

1 răspuns:
| TheRealDaniel a răspuns:

Ai 2 optiuni. prima ar fi sa continui cu aceasta dieta tinand cont ca esti intr-o croaziera este o idee proasta sau a doua sa renunti momentan la dieta, este timp destul, profita de faptul ca esti intr-o croaziera si rasfata-te. Distractie placuta!