| euzictutaci a întrebat:

Am mare nevoie de ajutor sad! Mentionez funda + voturi!

Partenerul meu de dans (pe care il si plac f mult >8-) mi-a spus saptamana trecuta niste chestii; era el suparat pe maicasa, ca il pune sa invete atat.ma rog; si m-a rugat sa nu spun la nimeni, dar eu fiind f ingrijorata pentru el (ptc putea sa plece de acasa in ce hal era si e in stare sa faca acest lucru straight face) i-am zis unei "prietene", cel putin asa credeam ca imi e pana la mom acesta! Aseara noi am dansat la o festivitate caci a fost clubul de dans invitat, si cand i-am zis ceva mi-a zis:,, Tie sa-ti fie rusine!" L-am intrebat ce s-a intamplat si mi-a zis:,, I-ai zis Laviniei (fata resp) ce ti-am zis eu, nu? Mi-a zis ca o sa sufar daca mai zic ce ziceam si ca u imi tii mie predici de viata!" Am vb cu fata resp si face ea:,, Da ce vroiai? m-am intalnit cu el la festival si nu puteam sa nu ma bag in seama; trebuia sa ies cu cv in evidenta" straight face Ma simt groaznic pentru ce am facut; abia ii castigasem increderea, iar acum s-a dus totul crying! Ce sa fac? Ajutor va rog! sad I-am trimis sute de msj cu textul:,, Te rog iarta-ma! Ma simt groaznic pentru ce am facut!" si nu mi-a rasp la niciunul! sad Ajuuuuuutor crying!

Răspuns Câştigător
| Simo0 a răspuns:

Păi eu aş face asta:

Pe fata respectivă ori nu aş băga-o în seamă pentru TOTDEAUNA ori dă-i o palmă.
La băiat aş încerca să-i explic şi dacă nu înţelege i-aş spune că-l plac cu adevărat şi că mă doare că e supărat pe mine.

Succes!

3 răspunsuri:
| euzictutaci explică:

M-am impacat cu el >big grin

| FursecCuFrisca a răspuns:

In primul rand.respectiva nu iti e prietena, e doar o nesimtita care e si posibil sa il placa si face cearta intre voi 2.
dar asteapta sa mai treaca timpul sai treaca si cereti scuze, apoi fii mai indiferenta...

| MaRdAr3 a răspuns:

Naspa cand se intampla din astea tot ce poti sa faci este sa astepti sa ii treaca dar asta se intampla cu timpul si dupa ca insisti sa vada ca tie chiar iti pare rau