| PiSiCuTzA123456789 a întrebat:

Imi place de un baiat caruia ii place de cea mai buna prietena.Eu ma inteleg foarte bine cu acel baiat si unele lucruri ne plac la amandoi.M-a invitat la botezul fratiorului lui,m-a rugat sa cant, a stat cu mine la masa, m-a invitat la dans si ce este mai important pe iubita lui nu a invitat-o la botez.VA ROG AJUTATI-MA NU MAI VREAU SA SUFAR!sad

Răspuns Câştigător
| anonim11_5290 a răspuns:

Hm. Pai de ce nu incerci sa vorbesti cu el despre asta? gandeste-te ca daca a facut toate aceste gesturi inseamna ca esti tu cea importanta pentru el si nu ea. Parerea mea. Eu stiu ca daca un baiat e indragostit de o fata, ii da atentie. Poate si el e putin timid si poate ii e frica ca stricati prietenia. Fa tu primul pas, dar i-al usor.

| PiSiCuTzA123456789 explică (pentru anonim11_5290):

Merci de sfat! am incercat de multe ori sa ii spun dar imi este frica de raspuns.

| anonim11_5290 a răspuns (pentru PiSiCuTzA123456789):

Nu trebuie sa iti fie frica, trebuie sa iti iei inima-n dinti. Trebuie sa risti, e singura solutiewinking lasa-mi id-ul tau si vorbim acolo daca e.

| PiSiCuTzA123456789 explică (pentru anonim11_5290):

ID-ul meu: anutoiua@yahoo.com