| anonim_4396 a întrebat:

TPU! Anul acesta particip la Miss&Mister Boboc. Joi avem preselectiile si ni s-a cerut sa facem un mic discurs cu cateva date despre noi si de ce vrem/ credem ca ar trebui sa castigam. Ce as putea sa scriu? Da-ti-mi un fel de exemplu pentru ca nu am habar de unde sa incep. sad Dau FUNDA! :*

1 răspuns:
| Kenedyy a răspuns:

Buna kiss. Pai, te prezinti, cati ani ai. Iti dau un exempluwinking : " Ma numesc Tudor, 18 ani, in timpul liber eu joc foball, bascket [ ce hobby-uri aiwinking ]. Eu cred ca ar trebui sa castig acest concurs deoarece as fi foarte bucuros sa reprezint Miss&Mister Boboc, si imi doresc de foarte mult timp asta. Zic ca sunt un baiat, dragut, frumos, talentat, si cred ca ar fi foarte frumos sa castig ". thinking Acum nu stiu, mai gandeste-te si tu, spune despre tine, in mare, prezinta-te, lauda-te, fa ceva sa pari " bine". Si spune-le de ce vrei sa castigiwinking, ce am scris eu mai sus e doar un modelwinking thinking Sper ca te-am ajutat cumva. Baftaa kiss Sper sa castigi