| ymary a întrebat:

Am mici probleme de sanatate si de aceea unii prieteni ma trateaza diferit si uneori ma exclud din grupul lor. Ce ar trebui sa fac ca sa nu ma mai simt data la o parte? Multumesc anticipat! Fundita.

Răspuns Câştigător
| Chryssuu a răspuns:

Pai cu siguranta mai ai multi prietenii cu care sa te intelegi mai bine...cum as fii eu:*:*:* Nu te mai gandi la ei...si sa nu fii supii din cauza astahappyhappy Daca te lasa balta inseamna ca nu sunt prieteni adv si te folosesc.Ai sa gasesti alti prieteni cu care sa iti imparti timpul:* Sper ca te am ajutat.Byeehappy

1 răspuns:
| nehotarata a răspuns:

Buna.Depinde ce probleme...Dar sa-ti spun ceva, prietenii adevarati nu isi schimba comportamentul in functie de ce pb ai sau nu.Ei raman mereu aceeasi, mereu langa tine dispusi sa te sprijine si sa te faca sa zambesti. Tu NU TREBUIE SA FACI NIMIC ci doar sa ramai tu...Ei sunt cei care ar trebui sa-si revizuiasca comportamentul. Te imbratisez si curaj!