| SoranaCatalina13 a întrebat:

Am nevoie de ajutor urgent! cum fac sa imi creasca parul intr-o saptamana, minim 5 cm? :/ am venit de la coafor si mi-am dat seama ca tunsoarea nu era chiar asa de reusita! va rog HEPL! am nevoie de un raspuns urgent! OFER FUNDITA!

Răspuns Câştigător
| Alequandra a răspuns:

Parul creste mai repede daca nu te speli pe cap foarte des. Daca vrei, extensiile simt cele mai bune in cazul tau, daca nu chiar si o peruca.

2 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

5 cm iti creste in 5 luni... singura solutie sunt extensiile.

| MadalinaBoca a răspuns:

Nu vreau sa te dezamagesc. Dar 5 cm in 7 zile e imposibil. Extensii.big grin
In rest sunt multe masti pentru par care dau rezultate neasteptate, dar nu atat de repede. Intr-o luna observi schimbari importante big grin