| Mirunna_8231 a întrebat:

Am nevoie de ajutor urgent.In urma cu o saptamana am fost cu un coleg de la mine din clasa pe care chiar nu il plac sau iubesc.Am aflat ca el de fapt vroia sa isi bata joc de mine si de atunci sunt socata.Recunosc ca vara trecuta el ma placea iar eu nu vroiam sa fiu cu el si s-a cam suparat.Acum vreau sa ma razbun pe el pentru ce mi-a facut si nu stiu cum si nu stiu nici de ce vreau sa ma razbun.Va rog dati-mi niste idei, cum ma pot razbuna?

Răspuns Câştigător
| Bibiiubesteciocolata a răspuns:

Pai poti sa'l faci sa te placa din nou si sa fie geloswinkingDar in principiu da'l draq si uita'lhappyA fost un nesimtit si ar trebui sa il tratezi cu indiferentawinkingSi...indiferenta doare de cele mai multe ori cel mai tare, crede-mawinkingAm fost si eu in situatia tabig grin

2 răspunsuri:
| ChocaholicBi a răspuns:

Raspunsul este usor. Lupta cu acceasi arma! Daca ai fost cu el probabil ca ii stii anumite secrete pe ca le poti face publice sau daca nu poti face misto de el! Raneste-l! E foarte simplu! Dar gandeste-te bine la ce faci! Succes! Funda?

| Mirruna a răspuns:

laughing ce tie nu iti place altuia nu face!

nu te injosi atat de mult, incat sa te cobori la mintea unui dobitoc.