| KameliaAura a întrebat:

Am nevoie de ajutorul vostru. De un timp simt nevoia sa fac altceva, ceva nou, bun pentru mine...devine totul prea monoton. In toamna am bacu la bio pentru ca nu mi-a iesit media, invat nu zic ca nu dar vreau sa fac si altceva. Dati-mi cateva ideihappy Ma simt de parca nu as fi buna de nimic, absolut nimic.

Răspuns Câştigător
| Floreenofficial a răspuns:

Salut!
Pai apuca-te de gatit,sau du-te la sala,sau alearga,plimbari prin parcuri seara, shopping, iesi cu prietenii, uita-te la filme si seriale, danseaza.Nu e nimeni bun de nimic, toti ne pricepem la cate ceva.Trebuie sa iti descoperi punctele forte, gandeste-te la ce erai buna in anii de scoala, sau desprece iti ziceau diverse persoane ca te pricepi, adu-ti aminte de laudele pe care le-ai primit in trecut.Bafta! :*

| KameliaAura explică (pentru Floreenofficial):

Multumesc mult! Mi-ai dat idei foarte bune:*

| Floreenofficial a răspuns (pentru KameliaAura):

N-ai pentru ce. Fundita? :-s