| Colors a întrebat:

Am nevoie de ajutorul vostru,m-am epilat si m-am iritat foarte taresad Spuneti-mi va rog cum pot scapa repede de asta? plss
Vreau cele mai bune solutii, macar sa nu mai fiu atat de rosie! Mersi :*

Răspuns Câştigător
| AlexandraHDR a răspuns:

Nu te scarpina, in caz ca te mananca si da-te cu crema, de preferat crema de galbenele sau Tataneasa. Poti sa te dai si cu pudra de talc.

2 răspunsuri:
| AndreeaBz a răspuns:

De ce nu folosesti o crema hidratanta? eu cred ca o sa-ti treaca cu crema

| Colors explică:

Va multumesc:*