| klyacsik a întrebat:

Buna TpU, am nevoie de ajutorul vostru. Vorbesc cu un baiat pe o retea de socializare, de citva timp El imi scrie aproape in fiecare zi.Am iesit o data sa ne plimbam. Dupa felul cum vorbeste cu mine, imi pare ca ma place, daca nu atunci care e motivul ca imi scrie in fiecare zi? Deeci ce sa fac? Eu vreau sa stiu exact ce va fi mai departe, dar sa il intreb mi-e frica.Trebuia sa mai iesm sa ne plimbam, insa el mereu spune ca nu are timp. Daca nu ii mai place de mine, atunci de ce imi scrie in fiecare zi?

2 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Poate chiar nu are timp sau e genul de baiat care se simte mai bine corespondand pe retele de socializare decat sa se intalneasca fata in fata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca ai patit la fel ca mine... cred ca e un simandicos care vb cu tine doar din plitiseala e pasionat de jocuri? Nu-l mai baga in seama si daca tot insista spune-i ca nu ai timp si dupa te va invita ca o plimbare daca te place cu adevarat.