| Marrrii a întrebat:

am nevoie de cateva sfaturi. M-am despartit de el acum 2 luni si el si-a facut o alta prietena si tocmai ce s-a despartit de ea, si eu vreau sa ne impacam, dar nu stiu cum sa fac asat vreau sa lungesc discutia nu sa ii spun direct sa ne impacam. Va rog sa ma ajutati! Cum sa ii spun? Ce ii spun?
Fundita cel mai folositor raspuns :*

Răspuns Câştigător
| AnNOniMa876 a răspuns:

Si eu am fost in aceeasi situatie m-am despartit de el si dupa ceva timp voiam sa ne impacam ..eu spun asa sa vorbesti mai des cu el,sa bati apropouri legate de el gen"nu mai am iubit si caut " chesti de genul asta, vezi ce vrea si el, daca vrea iubita si chesti deatea si vorbeste mult cu el intreaba-l de cine ii place si chesti din astea, spune-i sa iesi-ti afara impreuna.etc sper ca te-am ajutat succes, fndita? puppy dog eyes

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu-i spune nimic daca el nu da semne ca te vrea inapoi, ca lungesti sau nu discutia asigura-te ca merita acea discutie

| Ichnat a răspuns:

Ideea este ca daca te grabesti vei fi o "inlocuitoare", nu-ti doresti asta, nu? straight face

Cred ca ar trebui sa-i spui direct ca nu se va intampla nimic intre voi pana nu esti sigura ca relatia va merge. happy

| Andraaa1231 a răspuns:

Pai ar trebui sa fi mai sigura pe tine si sa-i spui direct, numai asa vei afla raspunsulwinking