| diddw a întrebat:

Hello, sunt noua pe aici, si as vrea din tot sufletul sa ma ajutati cumva. Am fost cu un tip timp de 3 luni, dar ne-am despartit foarte brusc gen : nu am mai vorbit cateva zile, si l-am intrebat ce e cu el, daca e ok, daca totul e in regula, dar el mi-a spus ca ar fi bine sa luam o pauza si sa ramanem prieteni ( de fapt sa ne despartim ). Totusi, dupa 2 luni inca tin la el. Cum as putea sa il abordez si sa ii spun in fata ca as vrea sa ne impacam? Din spusele prietenilor, nu are prietena, si cica ar vrea sa ne impacam. Sunt o fire mai timida, nu prea stiu cum sa procedez. Chiar am nevoie de ajutorpuppy dog eyes Dau fundita. Multumesc!

6 răspunsuri:
| MissL a răspuns:

Deci, bun venit pe TPU daca esti noua si acum revenind la problema ta : Suna-l sau dai un mesaj daca nu ar vrea sa va vedeti zilele astea, si cand va vedeti spune-i ca iti este ft drag ca ti la el, si tu ai vrea sa se incheie "asa zisa pauza", si vezi reactia lui. Multa bafta, sper sa va impacati!

| Andra_3863 a răspuns:

Suna`l. Spune-i ca vrei sa iesiti la o plimbare,daca tot ati ramas amici...
Cand dai cu ochii de el,incepe si tu sa te joci un pic cu el, gadila`l, fa`l sa te fugareasca...si la un moment dat o sa te prinda. daca nu,lasa`te tu prinsa. si cand o sa te prinda o sa te ia in brate...
cand te-a luat in brate,incearca sa il saruti. daca reusesti,e bine. daca nu si intoarce capul, zi`i ca intentia ta a fost sa il saruti pe obraz, nu pe gura...happy
Good luck.:*

| Raull_5431 a răspuns:

Nu ar trebui sa iti fie rusine sa iti expui sentimentele fata de el!happy
Daca si el ar dori sa va impacati, atunci stabileste o intalnire cu el...ia-ti inima in dinti si spune-i ce ai pe suflet, ca vrei sa va impacati!happy
Sper ca ti-am fost de ajutor!happy

| ILeNutsa06 a răspuns:

Ar fi mai bine sa iti ei curaj si sa iti exprimi tot ce simti pentru el, atunci vei sti daca el mai vrea sa fiti impreuna.Deci Bafta!

| geany550 a răspuns:

Pai.uite un raspuns profesional.un prezervativ folosit in semn ca ai uitat de el si deja ai facut sex cu alt tip mai bun ca el iar el daca e mai gelos te va placea mai mult...si dai totusi 2 prezervative folosite...adica freaca un dildau de plastic in ele sh mai baga u niste salivalaughing(raspuns profesional)bafta

| diddw explică:

@ DjHerOvy, am uitat sa radraised eyebrows.