| RalucaMariia a întrebat:

Am nevoie de mare ajutor. De ceva timp, ma trezesc din senin ca ma rosesc toata la fata ca o rosie si ca incep sa transpir doar in zona fetei. Fara motiv, gen stau normal si mi se intampla. Azi de exemplu eram la tabla la ora si mi s-a intamplat sa ma rosesc toata la fata rau si sa transpir la fel, doar in zona fetei. M-am simtit penibil. Stiti cumva din ce cauza se poate intampla asta?

2 răspunsuri:
| DavidoffUser a răspuns:

Ritmul inimii iti creste?
Incepi sa respiri mai greu?
Ai stres mult in viata ta?
Treci peste o despratire?
Ciclul iti vine la timp? (poate o fi o problema hormonala? )

Daca la toate raspunzi da, mai putin cu ciclul, ai atacuri de panica.
Eu am, dar din astea mici, gen 2-3 min.
Sunt barbat.

| Cyrano a răspuns:

Probleme hormonale sau intoleranta la anumite alimente.