| Crisstinaa18 a întrebat:

Bună TPU happy am nevoie de nişte păreri. Aş vrea să ştiu dacă la anii mei (18ani) e normal să am 1.60 şi 41 kg. Prietenele mele arată bine, sunt mai dezvoltate, înalte iar eu arăt ca o "copilă" de 14-15 ani, până şi alea sunt mai dezvoltate. (unele). Nu-mi place cum arăt şi sunt complexată din cauză asta, voi ce părere aveţi?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E mai OK sa arati a copila, nu vei da de fuckboy.
Apropo, de ce te ingrijoreaza aspectul si iti par celelalte mai dezvoltate? Ca asa si username-ul iti pare de copila de 14 ani si e foarte normal.
Ar trebui sa te dezvolti cu totul, nu numai cu corpul.
Poti totusi sa faci multa sala, sa practici un sport precum basket si sa mananci mai mult si sanatos.

| aimullah123 a răspuns:

Nu ai de ce sa te ingrijorezi de aspectul fizic. Sa iti zic un secret. Niciun om pe pamantul asta nu e 100% multumit de aspectul lui fizic. Fiecare om isi gaseste cate un defect. Unul zice "of ce scund sunt" altul "of ce gras sun", altul "of mi s-a terminat crema pentru hemoroizi" oops...csf mai glumesc si eu laughing
Acum, serios vorbind, ca fata la 1.60 si 41kg esti super. Doar ti se pare tie ca nu esti ok.

| Kerre a răspuns:

Nimeni nu e 100% la 100% perfect, fiecare avem cate un defect, dupa parerea mea 1.60 cu 41kg e pefect.