| deea2sabau a întrebat:

am nevoie de sfaturile voastre ...am vorbit cu un baiat de ceva timp, dupa care nu am mai vorbit, apoi din nou am vorbit si am inceput sa am o relatie cu el, ceea ce nu credeam ca se va intampla vreo data, ne-am inteles foarte bine la inceput, chiar am simtit pentru el ceva ce nu am mai simtit pentru altii, chiar am crezut ca o sa ne tina, dar n-a fost sa fie oh go on acum o zi ne-am cam certat dintr-o prostie, el era la mine si i-a trimis o fata mesaj, iar eu ieri l-am intrebat daca i-a raspuns pentru ca mie mi-a zis atunci seara ca nu-i raspunde, si el s-a ambalat si mi-a scris : CE CRED? CA EL STA INTR-O GAGICUTA? II SCRIE SMS SI GATA II RASPUNDE, EL RASPUNDE DOAR LA CINE ARE CHEF, deja s-a enervat, dupa aia m-a intrebat daca mi-ar placea sa ma insele? iar eu am zis nu, si apoi mi-a zis ca sa nu ma insele a trebui sa-i ofer ceva cu timpul oh go on iar eu i-am scris daca el ma vrea doar pentru asta mai bine o lasam balta si apoi nu mi-a mai scris nimic, dar am observat ca m-a blochat pe facebook? de ce?sad mie chiar imi place de el, si el chiar dadea semne ca ma place sa inteleg ca gata? s-a terminat totul crying cu o seara inainte imi zicea ca tot timpul se gandeste la mine, oare de ce m-a blochat?, oare acum se ma gandeste la mine?

Răspuns Câştigător
| mirela15 a răspuns:

Eu cred ca nu te merita. cred ca e genu ala de baiat afemeiat care "le are pe toate". Nu ar trebui sa pui la suflet genu asta de baieti. Cu baieti dinastia nu poti sa ai o relatie fericita. Daca s-a enervat pentru atata lucru si a reactionat asa inseamna ca ai fost una dintre "puicutele" pe care lea agatat el. Nu merita! Nar trenui sa-ti faci grijiwinking