| Iza_1189 a întrebat:

am nevoie de un sfat urgent. Eu de la un timp de vreme ma tot cert intruna cu un prieten pe care il consideram "cel mai bun prieten" dar acum el se poarta foarte urat cu mine chiar ma i-a la misto!crying Va rog mult da-ti-mi un sfat va implor ce trebuie sa fac daca se baga cu mine in seama!cryingcryingcrying

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă se poartă aşa cu tine, numai cel mai bun prieten nu ţi-a fost. Încearcă să vorbeşti cu el şi să-i explici că nu-ţi place când se poartă aşa cu tine. Dacă nu înţelege, ignoră-l. Tratează-l cu indiferenţă pentru că asta merită. Baftă!

3 răspunsuri:
| Anname a răspuns:

Incearca sa.i explici ca nu te simti bine cand te ia la misto si chestii. Poate s.a plictisit de tine si acum se da mare in fata prietenilor. Am trecut si eu prin asa ceva.ma intelegeam bine cu un baiat, apoi colegi lui i.au spus ca stau prea mult cu mine ca.l controlez si chestiistraight face, iar acesta ma evita si facea misto ca sa demonstreze ca nu e asaoh go on. Deci.nu cred ca mai merita...nu poate iesi nimic bun din asta

| king4aday a răspuns:

Explica-i cum te face sa te simti. Daca nu iti respecta sentimentele prietenesti nici asa, inseamna ca nu iti este prieten. Viata merge mai departe...

| Iza_1189 explică:

Multumesc mult marina:*