| lavi2864 a întrebat:

Buna tuturor. Va rog sa imi ziceti diete de slabit cu detalii pe care le-ati incercat si stiti ca functioneaza si sa imi spuneti cate kg ati pierdut! Stiu ca dietele nu sunt bune si stiu toate riscurile unei diete mai drastice asa ca nu am nevoie de nimeni care sa ma atentioneze. Vreau sa slabesc cateva kg pentru a deveni foarte slaba. Orice dieta pe care ati incercat-o e bine-venita! Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| georgy4005 a răspuns:

Deci. eu am urmat o dieta.chiar daca lumea ma attentiona ca intep trotuarul. ma rog lasam asta. laughing slabesti 15 kg in 30 de zile daca te ti de ea si trebuie sa te scoli de dimineata. dimineata mancam un ou fiert fara paine sau altele ou fiert cu sare si o cana de ceai de musetel. dupa micul dejun {ca sa slabesti mai mult si mai repede} fa 10 genoflexiuni sau si mai multe si 50 de abdomene. la pranz mancam fff normal. adica peste sau carnea pe gratar PESTELE SLABESTE F MULT IL POTI MANCA LA ORICE ORA dupa faci iar putina miscare. exercitii la alegerea ta.seara mancni f putin adica o salata sau fructe. dupa bea o cana de ceai de musetel.nu mai manca paine deloc. si pea f multe lichide preferibil apa {elimina celulita} sper a ti-am fost de ajutor

| anonim007_7697 a răspuns:

Cel mai sanatos si eficent mod este sa mananci salate sa renunti la prajeli dulciuri si sa mergi la sala sau acasa sa faci abdomnene sa alergi peafara aproape in fiecare zi timp de cel putin 6 luni ca sa arati perfect sa zicem ca in prima luna poti slabi maxim 7kg