| lavi2864 a întrebat:

Am mai pus intrebarea si iertati-ma ca revin din nou! Va rog sa imi ziceti diete de slabit cu detalii pe care le-ati incercat si stiti ca functioneaza si sa imi spuneti cate kg ati pierdut! Stiu ca dietele nu sunt bune si stiu toate riscurile unei diete mai drastice asa ca nu am nevoie de nimeni care sa ma atentioneze. Vreau sa slabesc cateva kg pentru a deveni foarte slaba. Orice dieta pe care ati incercat-o e bine-venita! Cat mai multe raspunsuri astept si o sa funda si voturi! Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| pufulete_3999 a răspuns:

Pai eu nu am tinut o dieta intentionat, dar am slabit 4-5 kg. Am mancat dimineata o felie de paine prajita si o feliuta de sunca (doar atat) 10 zile, la pranz ceva usor. o bucatica de gratar(pui) si muulta salata si seara 2 biscuiti naturali si co cana de ceai de fragute.Seretul este sa mananci cat iti trebuie, nu cat ti se umfle burta si sa nu mai poti... Succes! fundita te rooog.