| denisamariamarza a întrebat:

Am nevoie URGENT de ajutor. Cainele meu inainte era jucaus, dar acum in ultima vreme este din ce in ce mai linistit si nu mananca nimic. Nu este deloc ca inainte, si sunt sigura ca nu din cauza varstei. Oare de ce a trecut asa repede de la o stare la alta?
Dau FUNDA pentru cel mai rapid raspuns si cel mai bun
Multumesc mult de orice raspuns

Răspuns Câştigător
| dooinitza a răspuns:

Eu tot am un ciine si cel mai fericit din lume il face atunci cind iesim la o lunga plimbare... unde isi poate gasi cunoscuti. Incearca. cumparai jucarii noi. dar daca e foarte grav ar tebui so duci la veterinar.

3 răspunsuri:
| kteichd a răspuns:

Mai bine tu cainele la veterinar sa nu fie ceva grav. decat sa pui intrebari aici. ca nu avem cum sa te ajutam prea mult ca nu stim simptomele

| denisamariamarza explică (pentru kteichd):

Multumesc mult as fi vrut sa iti pot da si tie funda happy

| kteichd a răspuns (pentru denisamariamarza):

E ok. sper sa se faca bine