| MadyMadutza a întrebat:

Craciun fericit! Am nevoie neaparat de ajutor! Am un iepure de angora pitic de 2 ani si azi am observat ca ii curge nasul tare, ia mai curs si in alte zile. este ves, jucaus, mananca si face caca bine. oare e bolnav? Va rog raspundeti. Azi nu am cum sa ma duc la veterinar. dau funda!

Răspuns Câştigător
| LaLaura a răspuns:

Buna.
E racit sau are alergie la ceva.
Cand poti te-as sfatui sa te duci cu el la medicul veterinar ca sa nu se agraveze ( ei respire doar pe nas nu si pe gura, iar daca i se infunda nasucul, poate sa moara ca nu are cum sa respire).

4 răspunsuri:
| Trixy65 a răspuns:

Pai ori e racit, ori e nasul umed (ca la caini si pisici) si ti se pare tie ca ii curge nasul. Te sfatuiesc sa te duci la un veterinat.

| MadyMadutza explică:

Ok, multumesc am facut programare la veterinar si ma duc maine.

| Raskolnikow a răspuns (pentru MadyMadutza):

Pana la urma iepurasul e bine? nu de alta dar urmeaza sarbatorile pascale si trebuie sa fie in forma happy

| MadyMadutza explică:

Da iepurasul este bine nu are nimic, m.am alarmat eu degeaba.