| CrazyGirl18 a întrebat:

Am nevoie urgent de niste sfaturi.
Am un telefon E-boda pe care l-am achizitionat de pe Emag de 2 saptamani. Mi-am pus blocarea tip model...dar am uitat-o si am incercat de mai multe ori iar acum imi cere nume de utilizator si parola. Mi-am pus E-mailul si parola de la e-mail dar nu merge. Nu am net pe telefon. sad Va rog sa ma ajutati... sad

3 răspunsuri:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Da un telefon celor de la e-boda si daca nu se rezolva la un service

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Numai la service poti rezolva.

| TheAvenger00 a răspuns:

Cel mai bine e sa il duci la un service. Nu costa mai mult de 5 lei.