| anonim_4396 a întrebat:

Salut, am un telefon Samsung galaxy mini s 5570...si mi-am pus un model de desenare pentru deblocare, si fratele meu l-a desenat de prea multe ori, si acum imi cere nume utilizator e-mail si parola, daca bag e-mail-ul meu si parola cand dau conectare mi se sterge parola si nimic...va rog ajutati-ma urgent!

5 răspunsuri:
| IAMKENNETH a răspuns:

Daca nu merge cum a zis Romonti_Adrian_1995 ~ poti sa mergi la Orange, Vodafone (depinde pe care retea esti) si ti-l deblocheaza ei!
:*

| CreierSupersonic a răspuns:

Daca nu-ti iese asa incearca sa ii scoi bateria 5 minute, dupa pune-o la loc, normal se reseteaza si te lasa sa mai incerci.Succes

| sabinn21 a răspuns:

Trebuie sa stingi telefonul sa tii apasat pe tasta acasa si pe tasta power apoi iti apar niste setari apesi pe tasta de volum in jos unde scre reset apesi pe tasta acasa te duci iar la volum pana dai la all delete dai ok dai iar ok si gata...te scuteste de 40 de lei

| dennygeorge a răspuns:

Daca ai intrat cu el vrodata pe net pune-i emeilu care l-ai pus ca sa poti sa intri pe marchet e ( ......gmail.com) si parola ce ai pus-o in momentu ala happy sper sati fi fost de ajutor

| laurici77 a răspuns:

Si eu am patit chestia asta ....tre' sa il duci la deblocat doar asa poti in caz ca ti-ai uitat parola....doar asta poti sa faci dar eu cand mi-am dus telefonul la deblocat m-i sau sters toate aplicatiile happy mult noroc