| mihaela_3421 a întrebat:

am nevoie urgenta de un sfat! incepe cam asa: eu si prietenul meu suntem impreuna de 9 luni. iar acum este singur la o petrecere unde e si fata cu care a stat inaintea mea. a stst cu ea doar 3 luni dar a tinut foarte mult la ea...la inceput nu l-am lasat sa se duca dar azi m-am razgandit si acum cand ma gandesc ca e la bal si aia care mai e si panarama in devenire...nu stiu ce sa zic! cu toate ca e mi-a promis ca e cuminte si ca orice ar face tot pe mine ma iubeste! voi ce zice-ti ma va insela? voi la-ti fi lasat sa se duca? oare de ce ma simt asa oribil acum ca stiu ca e acolo?

Răspuns Câştigător
| Sabb1653 a răspuns:

Daca sunteti de 9 luni impreuna inseamna ca ar trebui sa inceapa sa fie o relatie seriosa. Nu trebuie sa te stresezi si nu trebuie sa.i impui lucruri absurde. Increderea este foarte importanta. Nu te gandi la fel si fel de scene si la faptul ca poate te.ar insela trebuie doar sa ai incredere in faptul ca chiar daca din partea acelei fete ar putea fi ceva prietenul tau nu.i va raspunde cu aceeasi moneda. Cum am mai spus, increderea este fundatia unei relatii frumoase. Sper ca te.am ajutat. Ai grija de tine nu iti fac bine aceste ganduri care te macinawinking

1 răspuns:
| StarkWolf a răspuns:

Nu ii poti impune ce sa faca,pentru ca e baiat si trebuie sa se distreze, dar ar fi fost mai bine sa te fi dus si tu cu el, sa speram ca nu te insala...baietii sunt foarte usor de atras, crede-ma. Daca te iubeste pe tine cu adevarat, nu te va insela.