| kissdeeakiss a întrebat:

TPU.Am nevoie urgenta de voi.Am de facut un proiect la engleza,, un fel de ziar al scolii`` si nu stiu ce subiecte sa pun.Am nevoie de mai multe subiecte.Cine stie ceva va rog ajutati-ma. Dau fundita:*:**: Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| Midnight13 a răspuns:

Avand in vedere ca e vorba despre un ziar, ar trebui sa includa articole despre materii, elevi, creatiile elevilor, parerile lor. sondaje pe diverse teme cum ar fi ce ar vrea sa schimbe, sau ce ar face daca ar fi alesi in consiliul elevilor chestii de genu`. sper sa iti fie de folos. happy

1 răspuns:
| kissdeeakiss explică:

Multumesc!