| ioana0324 a întrebat:

Buna TPU.:*! am o curiozitate, doare pirce-ul in buric? cat de tare?

6 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Fă proba!
Nu stiu dacă doare, dar nici comod nu va fi, însă dacă vrei să aduci frumuseții un "adaos", trebuie să rabzi big grin.

| lexyy a răspuns:

Doare,dar nu te sfatuiesc, pentru ca daca nu e facut intr-un salon specializat sau ceva. poti face tot felul de infectii, pentru ca buricul e o zona sensibila la fel ca si limba sau nasul. care evident poti ramane fara gust sau mirost doar pentru un moft aiurea!

| Andreea_Deya_1998 a răspuns:

Ei bine, la inceput o sa doara. apoi pana te obisnuiesti cu el.o sa fie putin mai incomod, dar cu timpul nu o sa mai simti nici o durerewinking si sora mea si-a facut!happy