| Jazzooohs a întrebat:

Buna TPU am o dilema cu messul. Nu stiu daca o persoana mi-a dat ignore, dar cand ii deschid fereastra ca sa vorbesc cu ea, butoanele de video call, imviroments, photos, audibles si text imi sunt dezactivate. Adica s-au facut asa mai sterse, deci nu pot sa le folosesc. Persoana de asemenea, desi apare online, nu raspunde. Ce s-a intamplat?

Răspuns Câştigător
| Delicacy a răspuns:

Inseamna ca persoana respectiva a intrat pe mess de pe mobil.