| LikeAdiva a întrebat:

Hey cum se foloseste omegle? adica intru si imi apare VIDEO sau TEXT. dau pe text si mi se deschide o fereastra de chat automat si scrie o persoana, de ce nu pot alege cu cine sa vorbesc? cum fac?

1 răspuns:
| Aramyx a răspuns:

La video cand dai misti mousul pe imaginea ta iti apare ceva cu camera si micropon acolo dai mute daca nu vrei sa te auzi si off daca nu vrei sa te vezi
Si iti apare unspatiu jos acolo unde scrii daca vrei sa vorbesti cu cineva