| mihnea77 a întrebat:

am si eu o problema...nu imi mai merge mess-ul. cand deschid fereastra sa vorbesc cu cineva.scriu.trimit. dar in fereastra mare nu apare nimic nimic. cealalta persoana imi raspunde dar vad asta doar prin notificarea din coltul ecranului. am reinstalat messul dar tot asa face. stiti cumva cum pot rezolva problema? fundita

Răspuns Câştigător
| MissLaura a răspuns:

Http://www.forwindows.net/......u%C8%9Bia/ asta e cea mai buna solutie...nu mai dezinstala si instala win de miliarde de ori, doar fa ce scrie aici si ai terminat, si eu am avut aceiasi problema...

4 răspunsuri:
| Alëxąndŕą a răspuns:

Am patit si eu daca ai teamviwer pot sa te ajut happy

| TheOmen a răspuns:

ştiu un prieten care a păţit la fel. Reinstalează-ţi windows-ul, sau pune un alt model de Windows

| Danyel a răspuns:

Asa am patit si eu.Rezolvarea ii simpla dar nu pot sa-ti explic aici, intra pe messenger online si adauda id: spider_dany_2010 si iti explic totul.

| Danyel a răspuns:

Asa am patit si eu.Rezolvarea ii simpla dar nu pot sa-ti explic aici, intra pe messenger online si adauda id: spider_dany_2010 si iti explic totul. Te astept.