| anonim_4396 a întrebat:

Am o fata in clasa care cred ca ma place. Spre exemplu ieri ne-am dus in spate sa citim bancuri si a tinut toata ora capul pe umarul meu. Tot atunci jucam adevar si provocare, iar provocarea a fost sa ma pupe fara pernuta pe obraz. Si chiar asta a si facut. Eu cred ca ma place.Astept raspunsuri serioase.

Răspuns Câştigător
| zurick a răspuns:

Si eu am facut asta unui baiat si nu-l plac decat ca pe un simplu prieten, de fapt nici atat.(provocari inutile...)Tu chiar crezi ca te place?

12 răspunsuri:
| motan444 a răspuns:

Ce varsta aveti ma piciule? happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru motan444):

12 ani, suntem in clasa a-6-a

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru zurick):

Nu stiu... cred ca simte totusi ceva pentru mine

suntserios
| suntserios a răspuns:

Sa te pupe fara pernuta? lol

| zurick a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca este ca mine nu te place, daca nu este ca mine poate poate simte ceva, insa nu cred ca trebuie sa te ambalezi.Mai asteapta sa vezi cum reactioneaza.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Multumesc tuturor pentru raspunsuri!

| LastKisss a răspuns:

Da, te place, din moment ce si-a lasat capul pe umarul tau simte ceva pentru tine big grin

| motan444 a răspuns (pentru LastKisss):

Au 12 ani mai laughing ce sa simta? fluturii din stomcel la ei sunt abia la stadiul de cocon happy

| Chimied a răspuns:

Nu te place stai linistit, daca te pupa in timp pe jucati un joc banal nu trebuie sa se indragosteasca de tine.

| ana279 a răspuns:

La mine se pupa lumea pe buze "fara pernuta" la adevar si provocare deci...nu stiu..nu cred ca te place, poate doar ca prietenhappy

| LastKisss a răspuns (pentru motan444):

Aaa laughing)

| AndrusKanu a răspuns:

Esti febletea ei, te iubeste chiar dinainte sa te cunoasca!