| anonim_4396 a întrebat:

Am o fata in clasa care cred ca ma place. Spre exemplu ieri ne-am dus in spate sa citim bancuri si a tinut toata ora capul pe umarul meu. Tot atunci jucam adevar si provocare, iar provocarea a fost sa ma pupe fara pernuta pe obraz. Si chiar asta a si facut. Eu cred ca ma place.Astept raspunsuri serioase.

Răspuns Câştigător
| zurick a răspuns:

Si eu am facut asta unui baiat si nu-l plac decat ca pe un simplu prieten, de fapt nici atat.(provocari inutile...)Tu chiar crezi ca te place?

| anonim_4396 explică (pentru zurick):

Nu stiu... cred ca simte totusi ceva pentru mine

| zurick a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca este ca mine nu te place, daca nu este ca mine poate poate simte ceva, insa nu cred ca trebuie sa te ambalezi.Mai asteapta sa vezi cum reactioneaza.

12 răspunsuri:
| AndrusKanu a răspuns:

Esti febletea ei, te iubeste chiar dinainte sa te cunoasca!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Sa te pupe fara pernuta? lol

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Multumesc tuturor pentru raspunsuri!

| motan444 a răspuns:

Ce varsta aveti ma piciule? happy

| anonim_4396 explică (pentru motan444):

12 ani, suntem in clasa a-6-a

| Chimied a răspuns:

Nu te place stai linistit, daca te pupa in timp pe jucati un joc banal nu trebuie sa se indragosteasca de tine.

| LastKisss a răspuns:

Da, te place, din moment ce si-a lasat capul pe umarul tau simte ceva pentru tine big grin

| motan444 a răspuns (pentru LastKisss):

Au 12 ani mai laughing ce sa simta? fluturii din stomcel la ei sunt abia la stadiul de cocon happy

| LastKisss a răspuns (pentru motan444):

Aaa laughing)

| ana279 a răspuns:

La mine se pupa lumea pe buze "fara pernuta" la adevar si provocare deci...nu stiu..nu cred ca te place, poate doar ca prietenhappy