| Alexandraadam2 a întrebat:

Am o idee de film,scurt metraj, spuneti cum vreti voi. Titlul este "Just a drem". Unde actiunea se petrece invisul unei fete oarecare, dar la un moment dat se trezeste si realizeaa ca toata viata ei a fost un vis.Astept o parere, aaa da si poate cateva idei de continuare?

5 răspunsuri:
| Zoey112 a răspuns:

E foarte buna ideea. Mereu m-am intrebat cum ar fi ca toata viata mea sa fie doar un vis.
Bafta in continuare!

| cristinicadulcica18 a răspuns:

Foarte tare ideealaughing poti insa sa te gandesti ca acea fata face o greseala in acel vis si ca isi pierde familia si prietenii apoi cand realizea ca nu mai poate face nimic atunci se trezeste si se bucura ca nimic nu s-a intamplat de fapt. e doar o ideelaughing SUCCES

| Alexandraadam2 explică (pentru cristinicadulcica18):

Draga Cristi esti genial *o*

| cristinicadulcica18 a răspuns (pentru Alexandraadam2):

Multumesc:* happy sper sa-ti iasa filmul.

| Alexandraadam2 explică (pentru cristinicadulcica18):

Amin daca mai alte idei nu ma supar...si mersipuppy dog eyes3