| SpigiBb a întrebat:

am o intrebare! am 18 ani acum... abia am venit in tara si as dori sa ma inscriu din nou la scoala pentru ca de pe clasa a 9-a doar 2 saptamani am fost la scoala dupa aceea am plecat in strainatate (motive personale)! vreau sa ma inscriu din nou, este posibil ca sa nu incep direct din clasa a 9-a? adica sa incep direct a 10-11? tinand cont ca nu am fost la scoala de pe a 9-a? Va rog help! funda

1 răspuns:
| Alexandru941 a răspuns:

Nu prea ai cum, ai putea pur si simplu sa te duci la liceu la secretariat si-ti vor pune la dispozitie toate raspunsurile.Succes!