| dragon3 a întrebat:

Intrebare sprciala pentru fete :

azi la scoala am pipait o fata pe fund din greseala vai fetelor cum v-ati simti?

Răspuns Câştigător
| Forevăr a răspuns:

Sincer, daca as fi eu in aceasta situatie ti-as da o palma straight face si as gandi " ***, ce taran straight face "

Dar..mai sunt si 'alea' care spun ca le place ca un baiat sa le pipaie straight face

11 răspunsuri:
| TechnologyWebBrowsing a răspuns:

N-ai cum sa pipai o fata din greseala laughing Poti doar sa o atingi cu mana din greseala.

"Depinde, is fete care le place, pentru ca arata ca nu sunt asa de neatragatore, si sunt fete care crede ca e nesimtire curata big grin"

Copyrights 2012 andreeeeeeeeeeeeeee
laughing

| Azµre a răspuns:

Prost! Le-ai face sa se simta prost! si in mintea lor sa spuna : Uite ce taran/retardat/pervers/nesimtit!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Azµre):

Ce faci gajico, diseara unde... la mine sau la tine? kiss

| Azµre a răspuns (pentru anonim_4396):

Peste tot :X

| anonim_4396 a răspuns (pentru Azµre):

Misto! corect :-)

| Azµre a răspuns (pentru anonim_4396):

Intrebari de prost gust sigh adica crezi ca el nu stia? sa fim seriosi

| anonim_4396 a răspuns (pentru Azµre):

happy normal ca da

| Azµre a răspuns (pentru anonim_4396):

Copchii prosti

Răspuns utilizator avertizat
| andreeeeeeeeeeeeeee a răspuns:

Depinde, is fete care le place, pentru ca arata ca nu sunt asa de neatragatore, si sunt fete care crede ca e nesimtire curatabig grin

| Şannel a răspuns:

Te poti simti bine sau nulaughing. Eu sincer ti-as da o palma si un sut in fund, iar asta ar insemna ca nu ai ce-i 7 ani de acasa =).