| Mircik a întrebat:

TPU, am o intrebare care cred ca pe multi ii framinta "Ce parere aveti despre fantome, demoni, vrajitori"?

17 răspunsuri:
| EuTeAjutÎnPermanenta a răspuns:

Mda...nu stiu ce sa spun. adica eu sincer cred in fantome, demoni etc pentru ca am avut parte de ceva infricosator deci.cam greu sa despara din mintea mea

| acinorev a răspuns:

Demoni. Vrajitori. Fantome. hmmm... pot spune doar atat: NU exista! Bine, decat in povesti, basme... dar nu exista

| acinorev a răspuns:

Prostii. Nu eista. happy

| InjectabilTerror a răspuns:

Nimic nu e imposibil. happy

| Denysa2012 a răspuns:

Nu cred ca exista, poate doar in mitea copiilor de 5 ani da fantome este foarte posibil

| Mircik explică (pentru Denysa2012):

Uhh! fantomele astea, as vrea sa vadlaughing

| Denysa2012 a răspuns (pentru Mircik):

laughingcine stie rolling on the floorsi ai vrea sa vezi si daca te omoaralaughing

| Mircik explică (pentru Denysa2012):

Pai fantomele nu omoara nu? sau iti fac rau?

| Bogdan1o a răspuns (pentru Mircik):

Cica ar putea sa-ti faca rau...asta am vazut in cateva filme si documentare laughing

| Mircik explică (pentru Bogdan1o):

Uh tilaughing inseamna ca m-am razgindit cu vazutulaughing

| Bogdan1o a răspuns (pentru Mircik):

Daca le vezi nu inseamna ca iti vor face rau...iti pot face rau si daca nu le vezi...deci, nu prea ai ce face rolling on the floor

| Denysa2012 a răspuns (pentru Mircik):

Nu stiu si nu vreau sa aflulaughing

| bicutica a răspuns:

Nu exista fantome.Este o inventie.Se aud zgomote de le anumite lucruri

| Mircik explică (pentru bicutica):

Uite si mama a avut moarte clinica cind aveam eu 1 an, a cazut cu capul de'o piatra, si a vazut un inger care ea sps ceva, dar nu isi aminteste ce ea spus, de cind mea povestit tot ma gindesc (daca exista ingeri-exista si fantome) mama nu a pronuntat ca era anume inger...ea a spus ca (era tot alb, alb imaculat deodata de sus se cobora un baiat de vre'o 6 ani care lucea, si ea spus niste vorbe pe care nu si le mai aminteste) cei care erau alaturi de ea spuneau ca nu mai respira, ca avea ochii ca de om decedat(adica pupila nu se mai misca) a fost moarta pe vre'o 6-7 minute...Si de asta cred putin in fantome-ingeri, sincer mama nu crede...si nu stiu dc!

| Bogdan1o a răspuns (pentru Mircik):

Nu stiu ce sa spun, eu sincer as vrea sa existe, mai ales vrajitori laughing mereu mi-am dorit sa fiu unul :d

| Mircik explică (pentru Bogdan1o):

Misto ar fi sa fiu vrajitor laughing

| Bogdan1o a răspuns (pentru Mircik):

Te cred rolling on the floor