| MyaxD a întrebat:

Buna,TPU. Am o intrebare,ce-i drept mai ciudata, dar merita raspunsurile si parerile voastre.Deci,in legatura cu Madonna-nu inteleg,si nu am inteles niciodata- de ce multi oamnei,spun lucruri urate in ce priveste varsta ei,si modul in care se imbraca uneori. Ok, inteleg ca nu mai are 20 de ani,dar uitatitandu-te la ea,cat de bine arata, nu ii dai mai mult de 30. Sa fim seriosi,arata bine si asta cred ca ii face pe multi invidiosi. Alta chestie pe care nu o inteleg la unii,sunt comentariile legate de vocea ei-ca nu canta live,ca nu are voce,etc. Pe bune? Chiar sunteti "experti" intr-ale muzicii, sa va dati cu parerea? Vocea ei poate atinge 3.2 octave,lucru care nu e deloc de neglijat. Ea e regina muzicii pop,a lansat o groaza de melodii superbe,pentru toate gusturile (well,pentru cei care apreciaza muzica pop,muzica buna),e frumoasa,are o voce frumoasa,e exact cum ar trebui sa fie un pop star. In plus,e cea mai populara cantareata din zilele noastre,ea a lansat trenduri in muzica si uneori in moda,e o muza pentru multi artisti din noua generatie. Sunt sigura ca multi din cei care o critica nu au auzit niciodata melodii precum-"Crazy for you","Into the groove","Dress you up","You'll see","Take a bow","Forbidden love","Live to tell","Rescue me","Time stood still","I want you","Masterpice","Substitute for love","What it feels like for a girl",. Astea sunt cateva din melodiile mai putin cunoscute,dar care ii pun vocea si talentul in valoare intr-un mod extraordinar. Sunt foarte sigura ca daca le-ati asculta,va veti da seama de adevaratul ei talent si mai ales de vocea ei. Indrazneste cineva sa imi spuna ca nu am dreptate, dupa ce asculta melodiile astea? Ma indoieschappy Dau funda pentru cel mai original raspuns!

Răspuns Câştigător
| AiEnmaYuuki a răspuns:

Si mie imi place Maddona, si nu e de neglijat talentul ei muzical.La cei la care le umbla gura fara sa gandeasca ii roade invidia.In plus multi si-ar dori sa aiba toate calitatile ei.Pentru varsta ei se mentine bine. Sport face poate mai bine decat fac cei cu 30 de ani mai tineri ca ea.Concluzie,nimeni nu ar trebui sa ii contestetalentul si sa o vorbeasca de rau.Dar, hai sa fim intelegatoare cu invidiosii, sau cu cei care nu stiu ce inseamna muzica buna ori chiar termenul "muzica", in sine.
P.S.Mai pune niste melodii cu ea, mi-ar placea sa mai ascult si altele.

| MyaxD explică (pentru AiEnmaYuuki):

Ok

| MyaxD explică (pentru AiEnmaYuuki):

Http://www.youtube.com/watch?v=IzAO9A9GjgI asta de exemplu nu are nevoie de niciun comentariu, nu sunt cuvinte suficient de convingatoare pentru a o desccrie. E fantastica!