| Sorrry a întrebat:

Am o intrebare:de ceva vreme am observat ca imi place de un baiat din clasa,problema e ca el nu ma iubeste pe mine,ci pe altcineva, iar acel altcineva il respinge.Suntem prieteni buni, si daca ii zic ca il iubesc si stiu ca nu e reciproc o sa ma considere o ciudata.Ma puteti ajuta?

1 răspuns:
| Anitaaaa a răspuns:

Mai bine nu ii spui...pt ca o sa se indeparteze.cel mai bine e sa ii spui ca iti place de el dar intr un mod subtil si discret..il iei cu vrajeala..ca de ex..il intrebi:daca ti as zice ca imi place de tine ce ai zice? ..stii ..chestii de astea.te descurci tu..esti fata desteapta.pup :*