| lovehurts a întrebat:

Cum pot face ca scrisul de la yahoo messenger sa imi ramana colorat? Adica il setez cum imi place mie dar cand inchid pagin de conversatie imi apare la fel... ce pot sa fac sa imi ramana asa?

5 răspunsuri:
| georginika a răspuns:

Messenger-Preferences-Appearance-Change fonts&colors-Ok

| vreauTotulSauNimic a răspuns:

Mai intai dai la "Color Effects" se afla dupa culori cu doua randuri in jos, iar acolo ai un patrat cu multe culori alegi culoarea sau culorile dai "add", iar apoi dai "Always color effects" in josul paginii si de fiecare data o sa se pastreze aceeasi culoare.

| zZaPpAlLiICcIIcuLiPpiCciI a răspuns:

Dai la preferences happy

Si dau la butonu ala unde scrie Tahoma (8) sau 9 nu stiu sigurbig grin

si scumbi cum sa apara lumea in lista ta!happy

Sau la change fonts and colors pentru a-ti schimba culoarea scrisului

Funda? :dhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu daca intru acolo la change fonts&colors si imi pun de exemplu comic sans mersi si marimea 12 nu eu scriu asa ci cei cu care vorbesc eu... x-(

| pinkangel13 a răspuns:

Intri la messenger [deasupra numelui tau] dai click pe preferences si apoi pe appearence si dai la message windows pe change fonts&colors