| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU am o intrebare pentr voi intelegeti daca eu voi avea prieten (si stiu ca deja asa si va fi suntem pe aproape de a fi impreuna) bine sa trecem la subiect intrebarea mea este de exemplu ne ducem sa facem cumparaturi pentru o anumita sarbatoare cine trebuie sa ia bani am in vedere in caz ca terminam cumparatrurile si bonul de plata cine trebuei sa il plateasca ca sa nu zica ""hai da si tu jumate "" si mai ales de exemplu mergem la plimbare si acolo sa un frigider cu inghetata ca de obicei cum este in parc si noi ne apropiem si el spune ""opa nu imi ajunge bani plateste si tu"" si eu sunt nevoita sa platesc si eu. Sau mergem la restaurant si bonul de plata e prea mare si el spune""opa nu imi ajung bani nu ai din greseala citiva bani in buzunare"" Intelegeti nu m-am intilnit inca niciodata cu nici un baiat si chestii de astea ajutati-ma va rog nu am avut inca relatii cu un baiat si mi-e rusine sa intreb astfel de chestii pe soara mea.Va multumesc mult! Funda

2 răspunsuri:
| AtateaConditii a răspuns:

Poi de obicei baietii platesc macar la prima intalnire. Stai calma ii zici de la inceput ca esti falita ca sa stie sa nu te trezesti dupaia..ca na.

| Byby27 a răspuns:

Mie mi se pere normal ca baiatul sa plateasca dar trebuie sa ai si tu ceva bani la tine ca...totusi dar normal asa este doar daca este nesimtit te poate pune sa platesti tu dar nu prea cred Sper ca te-am ajutat...Te pup:*