| Nadeshiko a întrebat:

Am o intrebare pentru cei ce au dat examenele de la matematica si romana de luni si miercuri. Au tot aparut la stiri reportaje cu elevi care au putut copia la teste (profesorii le-au dat voie). Ce parere aveti despre asta? Nu va enerveaza faptul ca se generalizeaza si toata lumea crede ca toti am copiat chiar daca unii am facut lucrarile pe bune?

Răspuns Câştigător
| Anduuu a răspuns:

In sala mea, din neatentie am scapat creionul jos, am stat in prima banca si nu puteam sa copiez si nici nu as fi facut0o.Doamna care era in spate mi-a zis sa nu ma misc ca-mi va da ea creionul.Nimeni nu a putut face o miscare pentru a copia.In schimb in sala de langa noi a fost prietena mea si mi-a zis ca doamna de acolo le-a rezolvat problema 2 de la sub 2! Nu mi se pare corect, ce e asta? Dar a gresit i-a dat 1980... logica dansei era.acasa! Ei cica au putut sa sopteasca unul altuia.hmm! Eu ma bazez pe mine si nu prea imi pasa.Pentru ca daca au copiat, inseamna ca nu au fost corecti cu ei! Barem cat iei stii ca acela e nivelul la care te ridiciwinking

1 răspuns:
| Nadeshiko explică:

Asta cred si eu