| CinevaCandvaUndevaEu a întrebat:

Hei...Cu cateva zile in urma l-am visat pe baiatul pe care il plac. El ma lua in brate si mi-a spus "Te iubesc". Nu stiu ce inseamna asta..Si m-a pus pe ganduri. Baiatul nu stie ca il plac si nici eu nu stiu daca el ma place...Va rog, ajutati-ma! Dau FUNDA!

Răspuns Câştigător
| AFR81 a răspuns:

L-ai visat pentru ca il placi si, probabil, pentru ca te gandesti foarte mult la el. Faptul ca te-a luat in brate in vis si ti-a spus "te iubesc", nu inseamna nimic.

1 răspuns:
| FemeiaPisică a răspuns:

Dacă ești îndrăgostită peste cap de acel băiat este normal să îl visezi deoarece în subconștient ai această idee că îl placi. Subconștientul este activ noaptea și transpune gândurile/ideile ca un film în capul tău când dormi. Asta este explicația logică. Nu prostii ca și: ''Dacă l-ai visat înseamnă că noaptea se gândește la tine''.