| pitikaaaa a întrebat:

Hey deci am fos cu un baiat asta`vara si acum 2 zile m.am pus cu el(el a trimis un mass cu "solo oferte?" sau ceva de genu si eu i.am zis buna si in fine m.am pus cu el... Dar aseara fosta lui gagica s. a luat de mine ca i l.am furat si nu stiu ce, iar azi s. a bagat intre mine si el si i. a bagat strambe cum ca eu m.am sarutat cu unu si mai multe.Si dupa ea l. a luat in brate si l. a sarutat(adica asa am inteles)...si acum nu mai sunt cu el deci ce pot sa fac sa fiu iar cu el?batting eyelashes. Il vreau pentru ca tin enorm l. a el.:Xnu pot sa pun pe cineva sa vb cu el fiindca nu ii plac chestiile astea deci alte ideii?batting eyelashes
MULTUMESC enorm:X

2 răspunsuri:
| AndreeaDenisa0778 a răspuns:

Vorbeste tu personal cu el.si spune-i ca fosta a mintit. si spune-i ca sa luat de tine.big grin

| Al3xandru_9065 a răspuns:

Vb cu el personal, spune-i ce simti pentru. elbig grin