| Worg a întrebat:

Am o intrebare. Plac foarte mult o fata si ea ma place putin. Ma gandeam cum sa ii spun in fata ca o plac. Adica mergem, suntem singuri undeva, dar nush...ma gandesc nu suna cam aiurea sa ii spun doar "te plac. vrei sa fim impreuna?"? sau e ok asa?

funda happy

Răspuns Câştigător
| Rossie a răspuns:

Heeihappy Da.Adica spune-i in fata ceea ce simti si inainte de orice asigura-te ca si ea te place si apoi propune-i sa fiti impreunabig grin Tot ceea ce trebuie e sa o spui frumos nu asa ca un smecherlaughing intelegi tuhappy. Bafta

2 răspunsuri:
| FuriousMadalin96 a răspuns:

Invit`o la un suc...ii spui ce simti pentru ea.

| Irimia_Cristian_1998 a răspuns:

Spune-i direct ce simti sa vina direct din inima si va funsctiona daca va fi din suflet